• PR Wings 2023

  PR Wings 2023

  Agencja Partner of Promotion została uhonorowana statuetką w kategorii PR Produktowy podczas gali wręczenia nagród PR Wings 2023, organizowanej przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations. Nagroda została przyznana za kampanię "Trzeba mieć siłę, żeby być sobą, ale warto" dla marki Pantene należącej do Procter & Gamble.

 • Effie Poland 2023

  Effie Poland 2023

  Agencja Partner of Promotion zdobyła złotą statuetkę w kategorii Beauty & Care podczas konkursu Effie Poland 2023 za kampanię "Trzeba mieć siłę, żeby być innym" dla marki Pantene należącej do Procter & Gamble.

 • Wybitna Osobowość 2023

  Wybitna Osobowość 2023

  Paweł Trochimiuk, Prezes agencji Partner of Promotion, został uhonorowany tytułem Wybitnej Osobowości Polskiego PR i Marketingu 2023.

 • PR Wings 2022

  PR Wings 2022

  Agencja Partner of Promotion odebrała aż 4 statuetki w konkursie PRWings organizowanym przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations.

  Aż 2 statuetki - za działania B2B oraz wyjątkową efektywność - dostał projekt "Polska wołowina na japońskim stole", który realizowaliśmy na rzecz UPEMI. Nagrodzone zostały także kampanie na rzecz MEDISEPT Sp. z o.o. za działania podczas COVID19 oraz projekt Poland at Expo prowadzony dla Polish Investment and Trade Agency w kategorii kampanii międzynarodowych.

 • Entrepreneurial Excellence Award 2022

  Entrepreneurial Excellence Award 2022

  Nagroda za Doskonałość Przedsiębiorczości trafiła do Pawła Trochimiuka za strategię PR w promocji międzynarodowych marek i wdrażanie zmian społeczno-gospodarczych w Polsce.

   

 • Eventiada IPRA Golden World Award 2021

  Eventiada IPRA Golden World Award 2021

  Miło nam poinformować, że projekt „Jedyny alkohol, który ratuje ludzkie życie” realizowany przez nas na rzecz MEDISEPT, został właśnie uznany za Najlepszą Kampanię w Europie Środkowej w międzynarodowym konkursie Eventiada IPRA Golden World Award.

  W ramach tego projektu wspólnie z MEDISEPT walczyliśmy o zdrowie publiczne w Polsce w początkowej fazie pandemii COVID-19. Jury konkursu doceniło działania mające na celu przeciwdziałanie kryzysowi zaopatrzenia służby zdrowia w środki do dezynfekcji.

   

 • PR Wings 2021

  PR Wings 2021

  Agencja Partner of Promotion odebrała aż 4 statuetki w konkursie #PRWings organizowanym przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations podczas Kongres Profesjonalistów Public Relations w Rzeszowie.
  Nagrody otrzymały:

  PR Korporacyjny „Pierwsza naklejka, która ratuje ludzkie życie” projekt realizowany z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

  Komunikacja Kryzysowa „Spirytus na wagę złota” to oczywiście MEDISEPT

  Komunikacja Business to Business „Conperio – Działania PR trampoliną dla biznesu”

  Komunikacja na rynkach międzynarodowych „Komunikacja gamy Renault E-TECH w Krajach Bałtyckich”

 • Sabre Awards 2021

  Sabre Awards 2021

  Realizowana przez nas wspólnie z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. kampania „Bezpieczny przejazd – szlaban na ryzyko” zwyciężyła w jednym z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów PR - #SabreAwards. Zwycięska kampania zwiększa świadomość Polaków w zakresie bezpieczeństwa na terenach kolejowych. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu – „Żółtej naklejki” z numerami telefonów alarmowych przy przejazdach kolejowych wzrosła liczba połączeń alarmowych, co pozwoliło zatrzymać dziesiątki pociągów i zapobiec tragediom.

 • Najwyższa Jakość Roku 2021

  Najwyższa Jakość Roku 2021

  Wyróżnienie to zawdzięczamy podsumowaniu działań Partner of Promotion w trudnym – bo naznaczonym pandemią – roku 2020. Doceniono zachowanie przez nas wysokiej jakości obsługi, wzrost przychodów o ponad 10% oraz zwiększenie liczby klientów. Podkreślono też dbałość o pracowników w trakcie pandemii oraz zachowanie tego samego poziomu wynagrodzeń dla całego zespołu.

 • Złote Spinacze 2019

  Złote Spinacze 2019

  Agencja Partner of Promotion została nagrodzona trzema statuetkami w tegorocznym konkursie "Złote Spinacze".

  Aż dwa Spinacze w kategoriach „PR korporacyjny” oraz „Przemysł i Infrastruktura” otrzymał projekt „Elektromobilność na polskim niebie”, realizowany we współpracy z Fortum. Cele kampanii było edukowanie Polaków w zakresie bezemisyjnego transportu.

  Brąz w kategorii „Motoryzacja i Transport” zdobyła także kampania „Lokomotywa kontra samochód”, dotycząca bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych, przeprowadzona na rzecz PKP PLK.

  "Złote Spinacze" to najbardziej prestiżowe nagrody polskiej branży PR. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych kampanii PR przeprowadzonych w upływającym roku. Organizatorem "Złotych Spinaczy" jest Związek Firm Public Relations. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie http://www.zlotespinacze.pl/.

 • Twórca Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych 2019

  Twórca Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych 2019

 • Złote Spinacze 2018

  Złote Spinacze 2018

  Trzy statuetki dla Partner of Promotion w konkursie Złote Spinacze 2018!

  Agencja Partner of Promotion zdobyła trzy nagrody w konkursie "Złote Spinacze" za projekty zrealizowane w 2018 roku.

  Jury konkursowe przyznało srebrną statuetkę w kategorii „Komunikacja antykryzysowa i/lub kryzysowa” kampanii „Prawda kontra sensacja - ochrona wizerunku polskiego drobiu”, przeprowadzonej przez agencję wspólnie z Krajową Radą Drobiarstwa – Izbą Gospodarczą.

  Drugie srebro Partner of Promotion zdobyła w kategorii PR Produktu „Uroda, higiena i wellness” za kampanię realizowaną dla Klienta P&G i marki Head&Shoulders pt. „#GoScalpBrave. Fryzury na Mundial”.

  Brąz w kategorii „Sustainability&CSR Communications” przyznany został kampanii realizowanej dla NIVEA pt. „Internet naszego dzieciństwa, czyli Podwórko Talentów NIVEA”. Projekt ten skutecznie zmienił nastawienie Polaków do spędzania czasu z dziećmi i uruchomił prawdziwy ruch społeczny.

  "Złote Spinacze" to najbardziej prestiżowe nagrody polskiej branży PR. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych kampanii PR z podziałem na branże oraz rodzaj podjętych działań. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie http://www.zlotespinacze.pl/