• Luksusowa Marka Roku 2014

  Luksusowa Marka Roku 2014

  Agencja Partner of Promotion została nagrodzona tytułem i statuetką Luksusowa Marka Roku 2014. W tegorocznej, V edycji plebiscytu zostały wyróżnione najbardziej ekskluzywne usługi i produkty, które są dostępne na polskim rynku. Partner of Promotion jak dotąd jest jedyną agencją PR w Polsce wyróżnioną w tym konkursie, która otrzymała ten tytuł już po raz drugi. Uroczysta gala odbyła się 26 października br. w Warsaw Plaza Hotel w Warszawie.

 • Stevie Awards 2014

  Stevie Awards 2014

  Projekt Spartanie Dzieciom, realizowany pro bono przez agencję Partner of Promotion, otrzymał nagrodę Bronze Stevie Award w kategorii Najlepsze wydarzenie charytatywne lub non profit. Celem projektu było dotarcie do środowiska biegowego i zarażenie go szlachetną ideą biegania i pomagania potrzebującym. Dzięki odpowiednio zaplanowanym działaniom i doborze właściwych narzędzi obudzono większą świadomość społeczeństwa i zwrócono uwagę na problem niepełnosprawnych dzieci i ich rodzin.

 • IPRA 2014

  IPRA 2014

  Kampania "Spartanie Dzieciom", dotycząca charytatywnego biegania, zwyciężyła w kategorii "Kampania o niskim budżecie" w konkursie IPRA Golden World Awards. Realizowany pro bono przez Partner of Promotion projekt miał na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin.

 • Magellan Awards 2013

  Magellan Awards 2013

  Projekt "Spartanie Dzieciom", realizowany pro bono przez agencję Partner of Promotion, znalazł się na prestiżowej liście Top 25 w gronie najlepszych projektów komunikacyjnych na świecie. Jury konkursu Magellan Awards 2013 nagrodziło go Srebrnym Magellanem w kategorii Product/Service Communications: Other.

 • Złoty Spinacz 2013

  Złoty Spinacz 2013

  Akcja „Biegniemy dla Stasia" zorganizowana dla Fundacji Spartanie Dzieciom otrzymała Złotego Spinacza w kategorii "Sport, turystyka, rekreacja".

 • Kampania społeczna roku 2013

  Kampania społeczna roku 2013

  Projekt "Spartanie Dzieciom", realizowany pro bono przez agencję Partner of Promotion, otrzymał nominację w w konkursie Kampania Społeczna Roku 2013 w kategorii Kampanie Lokalne. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na uroczystej Gali 7 maja w Teatrze Kamienica w Warszawie.

 • Złoty Spinacz 2013

  Złoty Spinacz 2013

  Partner of Promotion została uhonorowana statuetką Złotego Spinacza 2013 w kategorii "Sektor publiczny" za projekt „dalEKOwzroczni - przyszłość w czystych barwach”.

 • Stevie Awards 2013

  Stevie Awards 2013

  Agencja Partner of Promotion zdobyła dwie brązowe statuetki Stevie Awards 2013 w prestiżowym konkursie International Business Awards. Międzynarodowe jury złożone z ponad 200 specjalistów doceniło projekt "Kolej na 2012" w kategorii "Crisis Communications" oraz projekt "Poznaj atom. Porozmawiajmy o Polsce z energią" w kategorii Public Service - Europe.

 • Sabre Awards 2013

  Sabre Awards 2013

  Partner of Promotion zdobyła złotą statuetkę w jednym z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów dla branży PR - Sabre Awards. Agencję nagrodzono w kategorii "Issues Management" za projekt "Poznaj Atom. Porozmawiajmy o Polsce z energią".

 • IPRA 2013

  IPRA 2013

  Agencja Partner of Promotion została nagrodzona w prestiżowym konkursie IPRA Golden World Awards 2013 w kategorii "Crisis management - Agency" za projekt "Kolej na 2012".

 • The Book of List 2013

  The Book of List 2013

  Partner of Promotion po raz kolejny znalazła się na pierwszym miejscu w rankingu The Book of List 2013 wśród wszystkich agencji PR w Polsce. Agencja utrzymuje pozycję lidera od 2009 roku.

 • Mercury Excellence Awards 2012

  Mercury Excellence Awards 2012

  Partner of Promotion zdobyła srebrną statuetkę Mercury Excellence Awards 2012 w międzynarodowym konkursie, organizowanym przez amerykańską organizację MerComm Inc. Nagrodzony został projekt PKP w kategorii "Komunikacja Kryzysowa".