• Złoty Spinacz 2013

  Złoty Spinacz 2013

  Akcja „Biegniemy dla Stasia" zorganizowana dla Fundacji Spartanie Dzieciom otrzymała Złotego Spinacza w kategorii "Sport, turystyka, rekreacja".

 • Kampania społeczna roku 2013

  Kampania społeczna roku 2013

  Projekt "Spartanie Dzieciom", realizowany pro bono przez agencję Partner of Promotion, otrzymał nominację w w konkursie Kampania Społeczna Roku 2013 w kategorii Kampanie Lokalne. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na uroczystej Gali 7 maja w Teatrze Kamienica w Warszawie.

 • Złoty Spinacz 2013

  Złoty Spinacz 2013

  Partner of Promotion została uhonorowana statuetką Złotego Spinacza 2013 w kategorii "Sektor publiczny" za projekt „dalEKOwzroczni - przyszłość w czystych barwach”.

 • Stevie Awards 2013

  Stevie Awards 2013

  Agencja Partner of Promotion zdobyła dwie brązowe statuetki Stevie Awards 2013 w prestiżowym konkursie International Business Awards. Międzynarodowe jury złożone z ponad 200 specjalistów doceniło projekt "Kolej na 2012" w kategorii "Crisis Communications" oraz projekt "Poznaj atom. Porozmawiajmy o Polsce z energią" w kategorii Public Service - Europe.

 • Sabre Awards 2013

  Sabre Awards 2013

  Partner of Promotion zdobyła złotą statuetkę w jednym z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów dla branży PR - Sabre Awards. Agencję nagrodzono w kategorii "Issues Management" za projekt "Poznaj Atom. Porozmawiajmy o Polsce z energią".

 • IPRA 2013

  IPRA 2013

  Agencja Partner of Promotion została nagrodzona w prestiżowym konkursie IPRA Golden World Awards 2013 w kategorii "Crisis management - Agency" za projekt "Kolej na 2012".

 • The Book of List 2013

  The Book of List 2013

  Partner of Promotion po raz kolejny znalazła się na pierwszym miejscu w rankingu The Book of List 2013 wśród wszystkich agencji PR w Polsce. Agencja utrzymuje pozycję lidera od 2009 roku.

 • Mercury Excellence Awards 2012

  Mercury Excellence Awards 2012

  Partner of Promotion zdobyła srebrną statuetkę Mercury Excellence Awards 2012 w międzynarodowym konkursie, organizowanym przez amerykańską organizację MerComm Inc. Nagrodzony został projekt PKP w kategorii "Komunikacja Kryzysowa".

 • Inspire Awards 2012

  Inspire Awards 2012

  Agencja Partner of Promotion zdobyła brązową statuetkę Inspire Awards 2012 w międzynarodowym konkursie organizowanym przez amerykańską organizację League of American Communications Professional (LACP). Międzynarodowe jury doceniło projekt OKI - "Etyka i Honor".

 • Magellan Awards 2012

  Magellan Awards 2012

  Agencja Partner of Promotion otrzymała dwie srebrne statuetki w międzynarodowym konkursie Magellan Awards 2012. Jury doceniło projekty "Big Beautiful Woman - Success in Size" oraz "Poznaj Atom. Porozmawiajmy o Polsce z energią". Oba projekty znalazły się na liście Top 50 w gronie najlepszych projektów komunikacyjnych na świecie w 2012 roku.

 • Wyróżnienie Magazynu Marketingu i Sprzedaży Brief

  Wyróżnienie Magazynu Marketingu i Sprzedaży Brief

  Kampania rozpoczęła się w kwietniu 2012 r. Jej celem jest zwiększenie wiedzy Polaków o energetyce jądrowej i korzyściach wynikających z budowy elektrowni jądrowej w Polsce. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, zintegrowanych narzędzi komunikacyjnych udało się skupić społeczeństwo wokół debaty na ważny społecznie temat - jakim jest przyszłość energetyczna kraju. Sercem projektu, łączącym wszystkie działania, jest portal internetowy www.poznajatom.pl.

  Wyróżnienie przyznane zostało w dorocznym konkursie Magazynu Marketingu i Sprzedaży Brief, w którym nagradzani są ludzie wnoszący wkład w rozwój branży reklamy, marketingu i public relations oraz najlepsze w danym roku projekty. W imieniu Ministerstwa Gospodarki, na którego zlecenie realizowana jest kampania, nagrodę odebrała Hanna Trojanowska Pełnomocnik Rządu ds. Polskiej Energetyki Jądrowej.

 • Kampania 10-lecia Konkursu - Złote Spinacze

  Kampania 10-lecia Konkursu - Złote Spinacze

  Agencja Partner of Promotion otrzymała nagrodę specjalną w jubileuszowej, 10 edycji konkursu Złote Spinacze, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Kampania "Tiger jest tylko jeden" uzyskała największą liczbę głosów internautów oraz tytuł Kampanii PR dziesięciolecia. Do plebiscytu zostało zgłoszonych 21 projektów, które w latach 2003-2011 zdobyły statuetki Złotych Spinaczy.