• Mercury Excellence Awards 2012

  Mercury Excellence Awards 2012

  Partner of Promotion zdobyła srebrną statuetkę Mercury Excellence Awards 2012 w międzynarodowym konkursie, organizowanym przez amerykańską organizację MerComm Inc. Nagrodzony został projekt PKP w kategorii "Komunikacja Kryzysowa".

 • Inspire Awards 2012

  Inspire Awards 2012

  Agencja Partner of Promotion zdobyła brązową statuetkę Inspire Awards 2012 w międzynarodowym konkursie organizowanym przez amerykańską organizację League of American Communications Professional (LACP). Międzynarodowe jury doceniło projekt OKI - "Etyka i Honor".

 • Magellan Awards 2012

  Magellan Awards 2012

  Agencja Partner of Promotion otrzymała dwie srebrne statuetki w międzynarodowym konkursie Magellan Awards 2012. Jury doceniło projekty "Big Beautiful Woman - Success in Size" oraz "Poznaj Atom. Porozmawiajmy o Polsce z energią". Oba projekty znalazły się na liście Top 50 w gronie najlepszych projektów komunikacyjnych na świecie w 2012 roku.

 • Wyróżnienie Magazynu Marketingu i Sprzedaży Brief

  Wyróżnienie Magazynu Marketingu i Sprzedaży Brief

  Kampania rozpoczęła się w kwietniu 2012 r. Jej celem jest zwiększenie wiedzy Polaków o energetyce jądrowej i korzyściach wynikających z budowy elektrowni jądrowej w Polsce. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, zintegrowanych narzędzi komunikacyjnych udało się skupić społeczeństwo wokół debaty na ważny społecznie temat - jakim jest przyszłość energetyczna kraju. Sercem projektu, łączącym wszystkie działania, jest portal internetowy www.poznajatom.pl.

  Wyróżnienie przyznane zostało w dorocznym konkursie Magazynu Marketingu i Sprzedaży Brief, w którym nagradzani są ludzie wnoszący wkład w rozwój branży reklamy, marketingu i public relations oraz najlepsze w danym roku projekty. W imieniu Ministerstwa Gospodarki, na którego zlecenie realizowana jest kampania, nagrodę odebrała Hanna Trojanowska Pełnomocnik Rządu ds. Polskiej Energetyki Jądrowej.

 • Kampania 10-lecia Konkursu - Złote Spinacze

  Kampania 10-lecia Konkursu - Złote Spinacze

  Agencja Partner of Promotion otrzymała nagrodę specjalną w jubileuszowej, 10 edycji konkursu Złote Spinacze, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Kampania "Tiger jest tylko jeden" uzyskała największą liczbę głosów internautów oraz tytuł Kampanii PR dziesięciolecia. Do plebiscytu zostało zgłoszonych 21 projektów, które w latach 2003-2011 zdobyły statuetki Złotych Spinaczy.

 • The Book of List 2012

  The Book of List 2012

  W najnowszym, renomowanym rankingu The Book of Lists, Partner of Promotion zajęła po raz kolejny pierwsze miejsce wśród wszystkich agencji PR w Polsce.