Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Partner of Promotion
agencja PR nr 1 w Polsce

poszukuje osoby na stanowisko:

ACCOUNT EXECUTIVE (Specjalista ds. PR)

Szukasz ciekawych wyzwań?
Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży PR, marketingu lub dziennikarstwie?
Lubisz kreatywną pracę i cechuje się rzetelność i odpowiedzialność?
3 x TAK? Szukamy Ciebie!

TWOJE ZADANIA:

  • bieżąca obsługa projektów z szeroko rozumianych obszarów public relations,
  • udział w przygotowaniu strategii komunikacji dla klientów agencji,
  • przygotowywanie materiałów prasowych oraz utrzymywanie relacji z mediami,
  • organizacja eventów, konferencji i spotkań prasowych,
  • nadzór nad prawidłową realizacją umów z klientami,
  • współtworzenie budżetów i harmonogramów,
  • udział w tworzeniu ofert dla potencjalnych klientów.

POSZUKUJEMY OSÓB KTÓRE POSIADAJĄ:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży PR – zapraszamy serdecznie do aplikowania również osoby ze stażem znacząco dłuższym! – dwa lata to wyłącznie próg minimalny – nie określamy górnego poziomu stażu zawodowego
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,
  • doświadczenie w koordynowaniu kilku projektów równocześnie,
  • umiejętność sprawnego redagowania tekstów oraz prezentacji,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • rozwój zawodowy w agencji PR #1 w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną stałą formę umowy,
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i wiedzy,
  • możliwość rozwoju na wybranej przez siebie ścieżce zawodowej,
  • pracę w przyjaznym i otwartym na wyzwania zespole.

Aplikacje proszę przesyłać na:
z dopisaniem w tytule nazwy stanowiska: AE/02/2024.

Przypominamy o dopisaniu w CV następującej klauzuli:
"W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzanych danych osobowych w ramach realizacji procesu rekrutacji znajdują się pod adresem:

Masz pytania?

Tel./fax: (+48) 22 858 74 58,

Siedziba
Partner of Promotion Sp. z o.o.
ul. Belgradzka 8 lok. 01,
02-793 Warszawa, Polska,