BIURO PRASOWE

mPay, 23.04.2024

Aplikacja w służbie majówkowiczom! TOP 5 przydatnych funkcjonalności, które pomogą bezstresowo spędzić weekend majowy


Wielkimi krokami zbliża się majówka 2024! Dla wielu jest to czas wzmożonych wyjazdów, tych bliższych, za miasto oraz dalszych, zagranicznych. Osoby planujące zostać w domu skorzystać mogą z atrakcji, które oferują polskie miasta takich jak, chociażby wystawy, kina, teatr, koncerty czy odwiedziny w zoo. Niezależnie od tego, jak zdecydujecie się spędzić długi weekend majowy warto, aby towarzyszyła Wam aplikacja, która łączy kilka przydatnych funkcji, dzięki której w łatwy i szybki sposób zaplanujecie swój czas, podróż lub wydatki.
O ranking pięciu najbardziej przydatnych funkcjonalności w ramach jednej aplikacji, z których warto skorzystać podczas majówki 2024 pokusili się eksperci mPay.

 

  1. Planer podróży

Mobilny planer podróży to „must have” każdego początkującego i doświadczonego podróżnika! Dzięki tej funkcji oraz automatycznej lokalizacji użytkownicy aplikacji mogą korzystać z wizualizacji mapy uwzględniającej optymalną trasę podróży, bez względu na środek transportu, a także z udogodnieniem w postaci głosowej nawigacji. Niestraszne będzie im także planowanie podróży komunikacją miejską, ponieważ funkcja ta pozwala na dostęp do aktualnego rozkładu jazdy, zgodnie z danymi GPS pojazdów komunikacji miejskiej. Dzięki temu użytkownik otrzymuje precyzyjne wskazówki dotyczące czasu przejazdu oraz godziny dotarcia w wyznaczone miejsce!

  1. Ubezpieczenie od ręki

Bezpieczeństwo jest najważniejsze! W ramach wybranych aplikacji finansowych użytkownicy mogą skorzystać z porównywarki ubezpieczeń, która pozwoli im wybrać najlepszą i najkorzystniejszą ofertę z zakresu ubezpieczenia pojazdu lub podróży. Jak to działa w praktyce? Należy wypełnić prosty formularz, porównać oferty ubezpieczeń i zdecydować się na wybrane ubezpieczenie turystyczne z poziomu aplikacji. W podobnie prosty i szybki sposób można wykupić ubezpieczenie na samochód lub motocykl. Dostępna jest szeroka gama ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC i NW oraz pakiety Assistance. Wystarczy zeskanować kod z dowodu rejestracyjnego!

  1. Pożyczka w kilka kliknięć

Wiodące aplikacje finansowe w swojej ofercie dostępne „od ręki” mają także dopasowane do użytkowników rozwiązania finansowe - między innymi szybkie pożyczki bez wychodzenia z domu. To idealne rozwiązanie także na ostatnią chwilę - na nieplanowane wydatki, w tym właśnie te związane z podróżami. Od dodatkowej, potrzebnej gotówki użytkowników dzieli tylko kilka prostych kroków. Wystarczy ustalić kwotę oraz okres spłaty, wypełnić krótki formularz i zatwierdzić wniosek. Pieniądze będą dostępne w ciągu kilkunastu minut!

  1. Wygodne płatności za bilety oraz parkingi

W czasie podróży jest to idealna opcja - wszystko w jednej aplikacji, bez potrzeby szukania automatów z biletami czy parkometrów. Bilet pojawia się w aplikacji natychmiast po zatwierdzeniu płatności. Nie trzeba drukować żadnych dodatkowych potwierdzeń, a akceptacja płatności oznacza skasowanie biletu. Podobnie jest w kwestii parkowania, jeśli zdecydujecie się na podróż autem. Nie trać cennego czasu szukając parkometru i nosząc bilet z powrotem do auta. Zakup potrwa kilka sekund, a opłaty można dokonać zostając w samochodzie. W swojej aplikacji wybierz miasto, strefę i metodę rozliczenia, kliknij „Rozpocznij parkowanie”. Parkujesz na różne sposoby: bez limitu, na czas, na kwotę. Wszystko zależy od Ciebie!

  1. Dostęp do kultury i rozrywki

Bilet wstępu do parków narodowych lub zoo w telefonie? Czemu nie, skoro aplikacja umożliwia taki zakup! To świetna opcja dla wszystkich tych, którzy zamierzają spędzić majówkę w mieście. To także ogromny plus, kiedy nie chcecie tracić czasu przeznaczonego na zwiedzanie, a przy kasie jest długa kolejka. Jeśli planujecie wieczór z dobrym filmem lub serialem, to w waszej aplikacji finansowej w łatwy i prosty sposób wykupicie także dostęp do popularnych serwisów streamingowych.

***

O mPay:
mPay to jedna z najpopularniejszych polskich aplikacji wspierających nowoczesny styl życia. Aplikacja umożliwia między innymi cyfrowe płatności w niemal każdej sytuacji, z której korzysta już 1.5 mln użytkowników. Ambasadorem marki mPay jest Jakub Błaszczykowski legenda piłki nożnej, a także biznesmen i inwestor. mPay to także wiodący polski fintech, dostawca rozwiązań i usług z obszaru mobilnych transakcji finansowych, od 2011 r. notowany na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych. Spółka aktywnie poszerza portfolio usług z zakresu fintech obecnie występując m.in. jako koncesjonowany agent rozliczeniowy z licencją NBP na własny Schemat Płatniczy oraz firma posiadająca status Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowanej przez KNF. Oznacza to, że posiada uprawnienia do prowadzenia rachunków rozliczeniowych dla klientów i wydawania instrumentów płatniczych, w tym kart debetowych.

Kontakt dla mediów:
Partner of Promotion
Rafał Roguski, Senior Account Executive
22 858 74 58 wew. 73

mPay
Andrzej Starosta
Marketing & PR Manager
+48 606 876 038