BIURO PRASOWE

mPay, 27.05.2024

Gotowy na długi weekend? Odkryj funkcje w aplikacji, które uczynią Twoją podróż samochodem czystą przyjemnością!


Tegoroczny maj wyjątkowo rozpieszcza Polaków – wkrótce czeka nas kolejny długi weekend! Będzie to świetna okazja na chwilę relaksu, spędzenie czasu z bliskimi oraz odkrycie nowych miejsc, które dawno chciałeś zobaczyć. Z tej okazji, eksperci mPay przygotowali specjalne zestawienie najbardziej przydatnych funkcjonalności w aplikacjach finansowych, które odmienią Twoje dotychczasowe doświadczenie podróży samochodem.

  1. Płatności za parkowanie – nigdy nie były tak proste i wygodne

Wyszukanie parkomatu w nowopoznanym mieście to czasami prawdziwe wyzwanie. Dodatkowo, oczekiwanie w kolejce, wracanie z biletem do samochodu i ciągłe kontrolowanie czasu mogą być niezwykle frustrujące. Na szczęście możesz opłacić miejsce postojowe bez wychodzenia z auta – wystarczy kliknięcie w telefonie! Umieść dedykowaną naklejkę za szybą samochodu (jeśli jej nie posiadasz, wystarczy kartka z informacją o korzystaniu z aplikacji), wybierz miasto, strefę i metodę płatności, a następnie kliknij „Rozpocznij parkowanie”. Największym plusem tej funkcjonalności jest możliwość zdalnego przedłużenia czasu parkowania – dzięki temu cieszysz się spokojem np. podczas zwiedzania miasta, nie martwiąc się o ewentualny mandat. Co więcej, dzięki sygnałowi GPS aplikacja zapamiętuje lokalizację, w której rozpocząłeś płatne parkowanie. Jeśli tylko zechcesz, możesz zostać doprowadzony do tego miejsca z użyciem nawigatora, podobnie jak przy użyciu Google lub Apple Maps.

 

  1. Zadbaj o bezpieczeństwo - oferty ubezpieczeniowe w jednym miejscu!

Planując zarówno krótkie wypady, jak i dalsze podróże, warto zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. To kluczowa kwestia zapewniająca nam nie tylko spokój, ale także poczucie bezpieczeństwa. Dzięki aplikacji, która oferuje szybką porównywarkę możesz zaoszczędzić czas, unikając żmudnego przeglądania różnych ofert. Skorzystaj ze sprawdzonych i godnych zaufania ubezpieczycieli, aby Twoje podróże kojarzyły się wyłącznie z przyjemnymi wspomnieniami! W ofercie wiodących aplikacji finansowych dostępna jest szeroka gama ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym OC, AC, NW, oraz pakiety Assistance dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Sprawnie i ekonomicznie - bez niepotrzebnych wydatków. Wystarczy, że zeskanujesz kod z dowodu rejestracyjnego, aby rozpocząć korzystanie z usług. Warto dodać, że od stycznia drastycznie wzrosły kary za brak OC. Miesiąc opóźnienia może kosztować kierowcę nawet ponad 8000 zł!

  1. Ogranicz zbędne postoje – zrealizuj opłatę za przejazd autostradą w swoim telefonie

Jedną z największych zalet podróżowania autostradą jest możliwość szybkiego przemieszczania się. Warto poznać sposób, który jeszcze bardziej usprawni podróż, eliminując zbędne przerwy związane postojem na bramkach płatniczych. Korzystając z aplikacji, możesz łatwo opłacić przejazdy autostradami, unikając konieczności zatrzymywania się. Wystarczy jednorazowo aktywować usługę w aplikacji. Co więcej, podczas podróży nie będziesz potrzebować ani dostępu do internetu, ani nawet samego telefonu - bramki autostradowe zostaną otwarte automatycznie po odczytaniu numeru rejestracyjnego. To proste rozwiązanie, które sprawia, że podróżowanie staje się jeszcze bardziej wygodne i bezproblemowe.

 

  1. Wirtualna karta płatnicza - płać za co chcesz, dowolnie podczas podróży

Podróże często wiążą się z nieplanowanymi wydatkami. Dlatego warto mieć pod ręką aplikację płatniczą, która umożliwia swobodne korzystanie ze swoich środków w dowolnym momencie. Dzięki wirtualnej karcie płatniczej możesz płacić za paliwo, jedzenie, noclegi czy nawet drobne zakupy bez konieczności noszenia ze sobą gotówki. To nie tylko wygodne, ale także bezpieczne, ponieważ nie narażasz się na ryzyko kradzieży pieniędzy. Dodatkowo, korzystając z aplikacji, możesz śledzić swoje wydatki w czasie rzeczywistym, co ułatwia kontrolę nad budżetem podczas podróży. Aby oszczędzić czas, szybko i łatwo podłączysz wirtualną kartę np. do portfela Google Pay.

Daj się zaskoczyć możliwościami dostępnymi w wiodących aplikacjach finansowych. Pobierz tę, która łączy w sobie wszystkie funkcje i ciesz się swobodą płatności oraz kolejnym długim weekendem majowym!

***

O mPay:
mPay to jedna z najpopularniejszych polskich aplikacji wspierających nowoczesny styl życia. Aplikacja umożliwia między innymi cyfrowe płatności w niemal każdej sytuacji, z której korzysta już 1.5 mln użytkowników. Ambasadorem marki mPay jest Jakub Błaszczykowski legenda piłki nożnej, a także biznesmen i inwestor. mPay to także wiodący polski fintech, dostawca rozwiązań i usług z obszaru mobilnych transakcji finansowych, od 2011 r. notowany na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych. Spółka aktywnie poszerza portfolio usług z zakresu fintech obecnie występując m.in. jako koncesjonowany agent rozliczeniowy z licencją NBP na własny Schemat Płatniczy oraz firma posiadająca status Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowanej przez KNF. Oznacza to, że posiada uprawnienia do prowadzenia rachunków rozliczeniowych dla klientów i wydawania instrumentów płatniczych, w tym kart debetowych.

Kontakt dla mediów:
Partner of Promotion
Rafał Roguski, Senior Account Executive
22 858 74 58 wew. 73

mPay
Andrzej Starosta
Marketing & PR Manager
+48 606 876 038