BIURO PRASOWE

Fundacja Mam Marzenie, 22.01.2024

Pobiegnij w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim z numerem 1! Ruszyła licytacja dla WOŚP


Czyń dobro i wylicytuj dla WOŚP koszulkę z jedynką!

Fundacja „Maraton Warszawski” przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prestiżowy, 1. numer startowy w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim. Licytacja trwa do 29 stycznia, a bieg odbędzie się już 24 marca.

Z „1” na starcie w słusznej sprawie

Fundacja „Maraton Warszawski” po raz kolejny przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowy, 1. numer startowy w zbliżającym się 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim. „Jedynki” nigdy nie przydziela system rejestracyjny, a nadaje go wyłącznie organizator wyjątkowym uczestnikom w specjalnych okolicznościach. W ubiegłym roku prestiżowy pakiet został wylicytowany dla WOŚP za blisko 7 tys. zł.

– W tym roku razem z WOŚP gramy dla dzieci i dorosłych borykających się z pocovidowymi problemami płuc. Problem okazał się tak poważny, że stał się celem tegorocznej zbiórki. Dobroczynność jest w sercu każdego biegacza, dlatego teraz liczymy na Waszą wielką szczodrość, a w marcu widzimy się na starcie największego półmaratonu w Polsce. – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/18-polmaraton-warszawski-numer-startowy-1-15064143108

Zapisz się na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

Zapisy na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski oraz towarzyszący mu New Balance Bieg na Piątkę zostały już otwarte. Do tej pory na oba dystanse zapisało się ponad 9 tysięcy osób. Biegi wystartują ulicami stolicy 24 marca.

Fundacja „Maraton Warszawski” prowadzi również własną akcję charytatywną #BiegamDobrze, więcej o inicjatywie znajdziesz na: https://nnpolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze/

Więcej informacji o biegu: https://nnpolmaratonwarszawski.com/

Zapisz się już teraz: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

***

O Fundacji Mam Marzenie

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.

Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad 7 000 marzeń chorych dzieci.

Kontakt dla mediów:

Daria Grzesiek
Biuro prasowe Fundacji Mam Marzenie
Partner of Promotion Sp. z o.o.
ul. Belgradzka 8 lok. 01
02-793 Warszawa
phone: 22 858 74 58 wew. 30
fax: 22 858 74 58 wew. 35
e-mail: