BIURO PRASOWE

Colian, 20.07.2022

Ulubione Wafle Familijne Jakuba Żulczyka do zdobycia w konkursie marki!


Ostatnie wydarzenia w świecie polskiej literatury pokazały, że Wafle Familijne mogą odgrywać szczególną rolę w procesie twórczym. Te o smaku chałwowym stały się najlepszym sposobem Jakuba Żulczyka na pobudzenie weny i pisarskiej kreatywności. W konkursie #ZmieńTytułNaChałwę! marka sprawdza, czy wyjątkowe właściwości wafli natchną również jej fanów do nieszablonowego spojrzenia na... literackie i filmowe dzieła.


Aby wziąć udział w zabawie, trzeba wykazać się nie lada kreatywnością. Na Facebook’owym profilu marki w komentarzu pod konkursowym postem należy podać tytuł filmu lub książki, zamieniając jedno słowo na CHAŁWA. Najlepsze pomysły zostaną zilustrowane i zgarną zestaw Wafli Familijne – również tych chałwowych z limitowanej serii. Na zwycięzców czeka także książka autorstwa Jakuba Żulczyka z autografem pisarza.

Konkurs #ZmieńTytułNaChałwę został zainspirowany apelem Jakuba Żulczyka, który z obawy o swoją wenę po wycofaniu z rynku chałwowego smaku Wafli Familijne, umieścił wymowny wpis w mediach społecznościowych, wzywając markę do złożenia wyjaśnień. Twórczość pisarza została uratowana po tym, jak otrzymał zapas pond 300 opakowań swojego ulubionego produktu.

Chałwa Pisarzom!

***

Colian jest dziś jednym z czołowych graczy na polskim rynku wyrobów spożywczych. Dysponuje kompletnym portfolio świetnych jakościowo oraz doskonale znanych konsumentom produktów. W portfolio firmy znajdują się takie marki jak: Goplana, Grześki, Jeżyki, Solidarność, Śliwka Nałęczowska, Jutrzenka, Familijne, Akuku! Elizabeth Shaw, Lily O’Brien’s,, Hellena, Appetita i Siesta. Colian eksportuje do ponad 70 krajów zlokalizowanych na wszystkich kontynentach. Posiada 6 zakładów produkcyjnych. Łącznie zatrudnia ponad 2500 pracowników.
Więcej informacji na www.colian.com.

Kontakt/Dodatkowe informacje:

Grupa Colian:
Joanna Kąkol,
Rzecznik Prasowy
+48 510 164 490

Agencja PR:
Partner of Promotion
Anna Hahn-Leśniewska
+48 22 858 74 58